Редакційний штат

Головний редактор: Олена ЧАЛЬЦЕВА
Заступник головного редактора: Наталія СТЕБЛИНА
Відповідальний секретар: Михайло ДУБЕЛЬ.

1.1. ЧАЛЬЦЕВА Олена Михайлівна, доктор політичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри політології та державного управління професор кафедри політології та державного управління, Донецький національний університет імені Василя Стуса (Україна) (головний редактор).
1.2. СТЕБЛИНА Наталія Олександрівна, доктор політичних наук, професор, професор кафедри журналістики та соціальних комунікацій, Донецький національний університет імені Василя Стуса (Україна) (заступник головного редактора).
1.3. ПРЯМУХІНА Наталія Валентинівна, доктор економічних наук, професор, в.о. декана факультету інформаційних та прикладних технологій, Донецький національний університет імені Василя Стуса (Україна).
1.4. ЧОРНОДОН Мирослава Іванівна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, доцент кафедри журналістики та соціальних комунікацій, Донецький національний університет імені Василя Стуса (Україна).
1.5. ВАСИЛЕНКО Валерія Юріївна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, старший викладач кафедри інформаційних систем управління Донецького національного університету імені Василя Стуса
1.6. ДУБЕЛЬ Михайло Володимирович, доктор філософії з міжнародних економічних відносин, старший викладач кафедри політології та державного управління Донецького національного університету імені Василя Стуса (Україна) (відповідальний секретар).
1.7. ЄМАНОВ Владислав Вікторович, доктор наук з державного управління, кандидат військових наук, старший науковий співробітник, перший заступник начальника Академії з навчальної та методичної роботи Національної академії Національної гвардії України (Україна).
1.8. ТОРІЧНИЙ Вадим Олександрович, доктор наук з державного управління, кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри національної безпеки та управління Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (Україна).
1.9. ПШЕНИЧНА Любов Василівна, кандидат наук з державного управління, професор, професор кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (Україна).
1.10. САМОЙЛЕНКО Лариса Яківна, кандидат наук з держаного управління, доцент кафедри держаного управління і соцільно-політичних наук, доцент кафедри менеджменту та державної служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Україна.
1.11. МАТВЕЄВА Ольга Юріївна, кандидат наук з державного управління, доцент, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ННІ державного управління і місцевого самоврядування НТУ «Дніпровська політехніка» (Україна).
1.12. ЗАХАРЧЕНКО Артем Петрович, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, доцент кафедри мультимедійних технологій та медіадизайну Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Україна).
1.13. ПОЧАПСЬКА Оксана Іванівна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журнаілстики Кам’янець-Подільського Університету імені Івана Огієнка, адьюнкт Інституту філософії та соціології Польської академії наук (Україна).
1.14. СЕМОТЮК Орест Любомирович, кандидат політичних наук, доцент кафедри журналістики Міжрегіональної Академії Управління персоналом, медіаексперт Інституту демократії імені Пилипа Орлика, адьюнкт Інституту славістики Польської академії наук (Україна).
1.15. СИНОРУБ Галина Петрівна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (Україна).
1.16. КОВАЛЬОВА Тетяна Вікторівна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та філології Сумського державного університету (Україна).
1.17. МЕЛЬНИКОВА-КУРГАНОВА Олена Сергіївна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики Національного авіаційного університету (Україна).
1.18. Florentina ARMASELU, a Research Scientist at the Luxembourg Centre for Contemporary and Digital History (University of Luxembourg). PhD in Comparative Literature, MSc (2003) in Computer Science (Люксембург).
1.19. SZOSTEK Joanna, a Senior Lecturer at School of Social & Political Sciences, University of Glazgo, an associate fellow of the Russia and Eurasia Programme at Chatham House, The Royal Institute of International Affairs (Шотландія).
1.20. Akkaraca KOSE M., MSCA IF researcher at Instituto Cultura y Sociedad, Universidad de Navarra (Spain), PhD (Іспанія).
1.21. KESHELASHVILI Ana, Professor of Communication Studies, Georgian Institute of Public Affairs Ph.D. in Mass Communications (Грузія).
1.22. Jaroslav DVORAK, Dr., Professor of Public Administration, Head of the Department of Public Administration and Political Sciences at Klaipeda University, Lithuania